Blog

Dojrzałe fryzury dla pań po 50. roku życia - Fryzjer Damski u Artystów poleca
22 Kwi 2020

Dojrzałe fryzury dla pań po 50. roku życia - Fryzjer Damski u Artystów poleca


Z upływem lat włosy tracą elastyczność, stają się cieńsze, bardziej wrażliwe, wymagają więcej pielęgnacji i nawilżania. Krótkie włosy są mniej wymagające i nie zdradzają tak bardzo oznak upływu lat, z tego powodu są tak często wybieraną fryzurą przez panie po 50-tce. Jednak przy odpowiedniej pielęgnacji i stylizacji, kobiety mogą nosić długie włosy nawet w mocno zaawansowanym wieku. Współczesne kobiety po 50-ce chcą wyglądać dobrze, dlatego czeszą się jak eleganckie młode kobiety. Dla niektórych oznacza to posiadanie włosów przynajmniej średniej długości.

Atrakcyjne fryzury dla kobiet po 50-tce

Sharon Stone (urodzona w 1958) nosi włosy sięgające za ramiona, ułożone elegancko i sprężyście – jest to idealna fryzura dla pań po 50. roku życia, zwłaszcza tych, które cenią stylowy minimalizm. Delikatny kolor włosów doskonale pasuje do karnacji aktorki. Nosząc dwutonowy kolor, manifestuje swoje nowoczesne podejście. Podobnie jak u młodych gwiazd, jej włosy stają się jaśniejsze na końcach. Wyraźnie ciemniejszy odrost nadaje wyglądowi aktorki naturalny styl.

Inne stylizacje Sharon Stone: Czasami aktorka układa swoje włosy na okrągłej szczotce, podwijając końce pod spód. Lubi także układać fale, spinać je w kok, dzielić po środku głowy lub z boku. Wszystkie z propozycji są ciekawymi alternatywami dla krótkich fryzur damskich, tak chętnie noszonych przez dojrzałe panie.

Meryl Streep (urodzona w 1949) wie, jak nowocześnie ułożyć fryzurę po 50-tce. Zmierzwione kosmyki średniej długości włosów zaczesała do tyłu i częściowo upięła. Sprężystość włosów dodaje energii stylizacji. Karmelowy odcień pasuje do jasnej karnacji Meryl Streep.

Inne stylizacje Meryl: Sławna gwiazda filmowa lubi niezobowiązujące fryzury dla kobiet po 50, końskie ogony i swobodnie rozpuszczone włosy, które zaczesuje do tyłu.


Zarezerwuj wizytę